Yazılım Geliştirme
Hizmetler > Yazılım > Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Softek Bilişim olarak 15 yılı aşkın deneyimimizi kurumsal ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak yazılım alanındaki markamız Modusoft’u oluşturduk .

Modusoft ürünleri geleceğin teknolojilerine odaklanarak uzun soluklu modern yazılımlar üretir . Çevik geliştirme metodunu benimser isteklerinize en kısa sürede çözüm üretir.

Modusoft  Kurumsal ihtiyaçlarınızı belirleyip , iş akış süreçlerinizi dijitalleştirmenize olanak sağlar . Kurumsal Yönetim Portalı , Dashboard ürünü  gibi ürünlerle işletmenize katkı sağlar .

Yazılım geliştirme süreçlerimiz ;

  •  Analiz ; 

İhtiyaçlarınızı belirleyerek  projelendiririz .  Çevik geliştirme metoduna bağlı kalarak Öncelikleriniz doğrultusunda geliştirme takvimi çıkartırız .

  • Demo Sunum ; 

Projelendirilen sürecin görsel ve/veya akış şeması olarak demolarını hazırlar . Yazılımın detayları konusunda bilgilendirme yaparız . Üzerinde mütabık kalınan proje onayının ardından  süreç geliştirme ekibimize aktarılır .

  • Geliştirme ; 

Geliştirme süreci aşama aşama yapılır . Öncelikli özellikler / Modüller tamamlandıkça geri bildirim için sizlere sunarız . Mutabık kalınan projenin bütünlüğünü karşılıklı olarak kontrol ettikten sonra geliştirme son aşamaya devredilir .

 

  • Test;

Geliştirme sürecinden çıkan ürün son kontrolleri ve testleri yapılır .  Teknik testler ve proje kapsamının tamamlanması kontrol edilir . Geri bildirimler varsa geliştirme tamamlanarak ürün hazır hale getirilir .

  • Teslimat ;

Tamamlanan ürün kullanıma hazır halde teslim edilir .  Ürünün kullanımı için gerekli eğitimler / toplantılar takvimlendirilerek gerçekleştirilir .

  • Bakım ve Destek ; 

Ürünlerin mütabık kalınan sözleşme koşullarına göre düzenli çalışması için bakımlar ve gerekli destekler verilir . Eğer istenirse kapsama ürünün çalışacağı sunucu , network sistemi gibi eklemeler yapılabilir . Destek koşulları sizin ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir .

Teklif ve Danışmanlıkİletişim kurabilmemiz için e-posta adresinizi ve telefon numaranızı doğru yazınız.