Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Bulutsantralim, sizlere daha güvenliteknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulutsantralim ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur.  Tamamen internetüzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Bulutsantralim ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

 Detaylı bilgi için 0216 222 28 92 ve 0532 271 82 42 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Güncellemeler için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Sistemin bakımları peryodik olarak yapılır ve ek bir ücrete tabi değildir .

Her bütçeye uygun 39 ve 49 TL’den başlayan seçenekler bulunmaktadır . 

Dahili sayısı ve dış hat ihtiyacınız arttığında ürünün genişlemesi kolay ve maliyetsizdir . 

Şubeleriniz arasında ücretsiz görüşme sağlarsınız . Dış aramalarınızda da %75’e varan ekonomik tarifelerle tasarruf elde edebilirsiniz. 

 

Uluslararası standartlarda güvenliğe sahip bulut teknolojisi kullanmaktadır. 

Yönetmesi kolay internetin olduğu heryerden yönetebilirsiniz. 

Ücretsiz Demo talebi için 0216 222 28 92 ve 0532 271 82 42'den bize ulaşabilir yada aşağıdaki formu doldurarak talepde bulunabilirsiniz.