PratikPos – Hızlı Kolay Satış

PrAtikPOS perakende sektörüne hususi “Hızlı ve Kolay” satış hizmeti taktim etmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Perakende sektörüne hususi olan bu uygulama, sektöre özel özellikleri ile nakit, taksitli ve aleni hesap gibi ödeme yöntemlerini kullanarak hızlı satış yapılmasını sağlar. Dokunmatik ekran, barkod okuyucu, tartı entegrasyonu ve yeni nesil Beko ve Verifone yazarkasa entegrasyonu benzer biçimde özellikleriyle kullanıcısının işlemlerini kolaylaştırma ve hızlandırmayı elde eden bir uygulamadır.

Neden PrAtik?

Günümüzde süratli ve güvenilir satış, perakende işletmeleri için zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için anlık satışlarda kullanıcı kaynaklı hataların en aza indirilmesi ve satışların hızlandırılması gerekmektedir.

Teknolojinin ve yazılımın günümüzde olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelmesiyle beraber sıcak satış kütlesi yüksek perakende işletmelerinde verimliliği arttırmak amacıyla satış, yığın takibi ve nakit akışının test altında tutulması gereklidir. PrAtikPOS bütün bu işlemler için lüzumlu alt yapıyı sağlayarak perakende işletmelerinin destekçisi haline gelmiştir. AtikSE Sistem Engtegratörü ile tam entegrasyon sağlayarak bütün cari, yığın, kasa, banka ve muhasebe işlemlerinizi takip etmenize olanak sağlamaktadır. Yeni nesil yazar kasalar ile tam entegrasyonu, yazar kasaların kullanımını basit ve güvenilir hale getirmiştir.

 

 

İşletmelerin “Hızlı ve Sıcak Satış” işlemlerinde stokların yönetimi ve takip edeni en önemli konulardan biridir. PrAtikPOS uygulaması; kullanıcılarına sunduğu ayrıntılı yığın takibi ve raporları ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır. PratikPOS ile tüm yığın takibi süreçlerinizi etkin ve ayrıntılı bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

İşletmelerin son kullanıcı ile karşılaştığı satış ekranlarında, en mühim faktörler hatasız ve süratli işlemlerdir. PrAtikPOS satış yönetimi ile işletmelerin istekleri karşılanmaktadır. PrAtikPOS ile satışlarınızı hızlandırabilir ve işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Ticari hayatınızı sürdürürken satış yaptığınız tüm müşterilerinizin verileri ve işlem detaylarının hızlı ve basit takibi son aşama önemli bir hal almıştır. Müşteri yönetimi için AtikSE Sistem Entegratörü ile tam entegre çalışan PrAtikPOS geniş alan kişi takibi ile işletmelere destek sağlamaktadır. Detaylı müşteri raporları ve basit yönetimi ile PrAtik işletmelerine müşteri yönetimi için alternatif çözümler sağlamaktadır.

 

Yeni nesil yazar kasaların kullanımı işletmelerin iş yükünü azaltmakla birlikte kolay kullanım imkanıda sunmaktadır. Yeni nesil yazar kasalarla; üreticilerinden tam onaylı destek alan PrAtikPOS uygulaması yazar kasa yönetiminde işletmelere en pratik çözümü sağlamaktadır. Yazar kasalarla tam entegre emek harcayarak aktif bir kullanıcı deneyimi sunar.

Genel Özellikler

İşletmelerin yönetimi kolaylaştırmak ve işletmeye özel hale getirilebilmesi için PrAtikPOS’un barındırdığı ek özellikler mevcuttur. Tüm tanım ve parametreleri kullanıcı bazında yapmanızı sağlar. Kullanıcı bazına indirgenmiş parametrik yapısı ile işletme yönetiminize en uygun olan seçeneklere göre işlemlerinizi yönetebilirsiniz

 

 

 

Kimler İçin PrAtikPOS

Market, Bakkal ve Büfeler

Restoranlar, Çay Bahçeleri ve Dinlenme Tesisleri

Kuruyemişçiler

Hediyelik Satışçılar

Mağazalar

FastFood

Tuhafiyeciler

Hırdavatçılar

Ayakkabıcılar

Medikal(Gözlük ve Eczaneler)

Çiçekçiler

Petshoplar

Turizmciler

Unlu Mamül(Pastahane, Tatlı ve Börekçiler)

Tekstilciler

Eğlence ve Oyun Salonları

Petrol İstasyonları

Züccaciyeler

Kasaplar

Kırtasiyeler

Elektronik Marketler

Aksesuar(Bijuteri, Gümüş, Sarraf, Saat)

Beyaz Eşyacılar

Fotoğraçılar

Oto sanayi, Yedek Parça

Tüm Perakende Satış Firmaları