AtikON – Softek Bilişim

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikON – Ek Hizmet Modülleri projemiz, işletmelerin ihtiyaç duyduğu hususi uygulamaları ihtiva eder. AtikON, AtikSE – Sistem Entegratörü ile entegreli çalışarak bereketli bir halde bütün verilerin yönetilmesini sağlayan bir yazılımdır. Günümüzde işletmelerin en fazlaca gereksinim duyduğu ek modülleri içinde barındırmakta ve entegrasyon kolaylığı, esneklik, veri yönetim anlayışı ve vakit tasarrufu sağlamaktadır. Bu avantajlar cevabında işletmeler için yüksek hasılat bununla beraber gelecektir. İçerisinde barındırdığı modüller yardımıyla ve AtikSE ile entegreli yapısıyla farklı sektörlere sunulan dizgesel bir çözümdür.

Neden AtikON?

Her geçen gün değişen gereksinimlerinize ve isteklerinize cevap verebilen modüler uygulamara gereksinim duyarsınız. AtikON, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel modüler uygulamalar hazırlanabilmesini sağlar. AtikON’un gelişmiş alt yapısıyla sadece bugünün gereksinimlerine değil, yarının ihtiyaçlarına da evvelinde hazırlıklı olursunuz.

Teknik Servis Yönetimi

İster kendi ürettiğiniz, isterseniz ticaretini yaptığınız mamüllerin satış sonrası hizmetlerini Teknik Servis Modülü ile takip edin. Esnek yapısı yardımıyla araba, makine veya bilgisayar teknik servis takiplerinizi kasa ve stok bağlantılı yönetmenizi sağlar. Tüm servis kayıtlarınızı seri numarası bağlantılı olarak da tutabileceğiniz, geriye dönük arama yapabileceğiniz ve güvence kapsamındaki ürünleri kontrol edebileceğiniz bu sistemle, satın alan memnuniyeti ve daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

 

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM Modülü ile müşteri ilişkilerinizi kusursuz yönetin. Pazarlama aktivitelerinden başlayarak faaliyetlerinizi kontrol dibine almanızı sağlar. Müşterilerinizi potansiyel pozisyonundan etken alan kişi adımına kadar yönetebilmenizi ve geri bildirimlerinizi takip etmenizi sağlar. Daha sonrasında yapılan görüşmeleri adım adım programa girerek müşterilerinize teklifler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız tekliflerin takibini, alan kişi bazlı anketlerin oluşturulmasını, potansiyellerinize zamanında ve laf verdiğiniz şeklinde yanıt verebilmenizi sağlayabilirsiniz.

 

________________________________________

Site Yönetimi

Günümüz şehir yaşamında alışılagelmiş site yöneticiliğinde artık yeni düzenlemeler gereksinim haline geldi. Sosyal ortamlardan önde gelen yerleşim ve iş merkezlerinde kimse komşusuyla sıkıntı yaşamak istemiyor. Bununla birlikte ortak ömür alanı içindeki yapılması gereken işleri ve görevlilerin yaptıklarını izlemek istiyor. Kurumsal sistemlerin yaygınlaşmasıyla beraber ortak yaşam alanlarında yönetim organizasyon ve idare hizmetlerinde de yeni nesil sistemler kullanılmaya başlandı. Site idare modülü, size ustalaşmış site yöneticiliğinin yolunu açıyor.

 

Araç Filo Yönetimi

Kurumsal işletmelerin bütün vasıta filo takibini yapabilmesine imkan sağlar. Araçların sefer görevlerini ve vazife maliyetlerini kontrol dibine alır. Araç Filo Yönetimi, düzenli bakım takvimi oluşturarak planlama işlerinizi kolaylaştırır. Nakliyat Yönetimi ile entegre çalışabilme özelliği yardımıyla lojistik desteği veren firmanızda araçlarınızın takibini yapabilirsiniz ve maliyetlerini planlayabilirsiniz.

 

________________________________________

Nakliyat Yönetimi

Ambar, ağır nakliye ve evden eve taşıma gibi her türlü taşıma faaliyetlerini tertipli olarak kayıt dibine alarak giderlerinizi kontrol altında tutar. Araç Filo Yönetimi ile entegre çalışabilen bu sistemde her türlü maliyetlerinizi belirleyebilir ve işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Kantar Yönetimi

Sipariş, irsaliye ve fatura bağlantılı yada üretim işletmelerinin üretim sonu mamul kabul adımında ürün paketleme, barkodlama ve tartım işlemiyle kantar modülü doğru tartımı kayıt dibine alır ve hatayı önler.

 

________________________________________

Kitaplık Yönetimi

Elinizde bulunan kitapların yazar ve yayınevi bilgileriyle kayıt altında tutulmasını sağlar. Bu kitapların hangi tarihte verilip alındığının ve hangi üyede olduğunun takibini yapabilirsiniz.

 

Besi Yönetimi

Hayvancılıkla uğraşan müşterilerimiz için yapılan bir modüldür. Hayvanın küpe numarası, cinsel, cinsiyeti, doğum bilgileri, damızlık durumu, ana-baba küpe numaraları benzer biçimde bilgilerin saklanmasını sağlar. Ayrıca rahatsızlık, aşı, tohumlama, doğum ve ağırlık tartım durumlarının takibini yapabilirsiniz.

 

________________________________________

YSC Bakım Yönetimi

Yangın söndürme cihazlarının bakım takibini yapmayı sağlar. Müşterilerinizde bulunan yangın söndürme cihazlarının seri numarasına bağlı olarak dolum, bakım tarihleri veya meydana getirilen bakımla ilgili bilgilerin kolayca takibini yapabilirsiniz.